Spokojna kąpiel, zabawy w wodzie czy pływanie to dla wielu osób sposób na wypoczynek doskonały. Aby to zapewnić należy przez cały rok odpowiednio zadbać o to by basen był higienicznie czysty. Do tego potrzebują Państwo produktów Chemoform Polska. Oferowane przez Nas środki sprawią, że woda w Państwa kompleksach basenowych będzie krystalicznie czysta.  Różnorodna ich postać – płynne, stałe: tabletki 200g, 20g oraz granulaty, umożliwia ich odpowiedni dobór w zależności od posiadanych urządzeń dozujących.

Nasze środki oparte są o autorski, całościowy schemat firmy Chemoform AG: ABCXYZ, który przedstawia prawidłową kolejność wykonywania poszczególnych zabiegów w pielęgnacji wody basenowej oraz całego obiektu:

A: Regulacja wartości pH – produkty w postaci płynnej i stałej – granulaty
B: Dezynfekcja – produkty biobójcze

  • Chlorowe nieorganiczne w postaci płynnej i stałej
  • Chlorowe na nośniku organicznym – tabletki i granulaty do dezynfekcji szokowej i bieżącej, produkty Chemochlor T, także Multifunkcyjne tabletki umożliwiające również walkę z glonami, flokulację i stabilizację pH
  • Tlenowe – zestaw dwuskładnikowy  – system Aquablanc. Źródło tlenu aktywnego w postaci stałej – granulatu lub tabletek 20g, 200g lub innych dostosowanych do różnej wielkości basenów.

C: Walka z glonami – płynne produkty biobójcze z grupy Alba i Alba Super. Dodatkowo Calzelos – środek zabezpieczający basen odkryty na zimę
X: Koagulacja i flokulacja – oparta na solach glinu – grupa produktów Flockfix.
Y: Czystość i higiena – Alkaliczne i kwasowe środki czyszczące o różnym poziomie zawartości substancji aktywnych – Flisan, Compactal, Keraclin F, grupa Banisoli oraz Multisan o działaniu biobójczym. Specjalne biobójcze środki czyszczące do powierzchni płaskich i urządzeń sportowych – Chemosan, do saun Sauna-Reiniger, a także środek czyszczący do łaźni parowych Dampfbadreiniger oraz do stali nierdzewnej – Spezialreinger fur VA Edelstahl.
Z: Produkty specjalne – odpieniacz, Chlor Stop oraz produkty do usuwania zanieczyszczeń metalicznych Metal Magic i Filter Spa.

Wszystkie Nasze produkty chemiczne posiadają Atesty PZH, a produkty biobójcze mają pozwolenie Ministra Zdrowia na wprowadzenie do obrotu.
W naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo różnorakie, wysokiej klasy środki pielęgnujące, zapewniające wysokie standardy utrzymania czystości obiektów basenowych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.