Oferujemy zestawy chemii basenowej, zawierające podstawowe preparaty do pielęgnacji i dezynfekcji wody basenowej i wody w jacuzzi. Dostępne są dwa warianty: Starter Set 1 oraz Starter Set 2. Posiadamy w sprzedaży także zestawy przeznaczone do czyszczenia wanien SPA: Whirlpool Set 1 oraz Whirlpool Set 2. W tej kategorii produktów znajdziecie Państwo również płyn Filter Spa usuwający żelazo oraz osady mineralne w wannach SPA oraz płyn Filter Clean do usuwania osadów wapiennych i chemicznych z filtrów kartuszowych.

 

Co wchodzi w skład zestawów chemii basenowej?

W skład zestawów Whirlpool wchodzą środki dezynfekujące, preparaty korygujące odczyn pH wody oraz odpieniacz. W zestawach Starter Set znajdziecie Państwo dodatkowo środek Alba zapobiegający wzrostowi glonów. Wszystkie oferowane przez nas zestawy zawierają także miernik fotometryczny, pozwalający na zmierzenie wartości współczynnika pH i zawartości chloru w wodzie. Zestawy chemii basenowej stanowią niezbędne wyposażenie każdego posiadacza prywatnego basenu, wanny z hydromasażem czy SPA.

chemoform zestaw whirlpool set 1 208x180 - Zestawy chemii basenowej

WHIRLPOOL SET 1

Zestaw Whirlpool Set 2


chemoform zestaw whirlpool set 2 208x180 - Zestawy chemii basenowej

Whirlpool set 2

Zestaw Whirlpool Set 2.

chemoform filter spa 208x180 - Zestawy chemii basenowej

Filter spa

Filter SPA usuwa żelazo, osady mineralne w whirlpoolach (wannach SPA)  w czasie normalnej eksploatacji wanny.

chemoform filter clean 208x180 - Zestawy chemii basenowej

Filter clean

Kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i chemicznych powstałych na filtrach kartuszowych w wannach SPA poprzez zamoczenie wkładu.

chemoform starter set 208x180 - Zestawy chemii basenowej

Starter set

Zestaw Starter Set

chemoform starter set 2 208x180 - Zestawy chemii basenowej

Starter set 2

Zestaw Starter Set 2.