Ph-minus granulat

Preparat proszkowy do obniżania wartości pH w wodzie basenowej. Rozpuszczony w wodzie nadaje się zarówno do dozowania ręcznego jak i automatycznego w urządzeniach pomiarowo-dozujących.


Ph-plus granulat

Preparat proszkowy do podnoszenia wartości w wodzie basenowej. Nadaje się do wody miękkiej, podnosi twardość węglanową wody.


Chemochlor T szybkie tabletki 20g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (20g) służy do szybkiej dezynfekcji wody basenowej. Ok 56 % chloru.


Chemochlor T granulat 65

Stały preparat chlorowy w formie granulek służy do szybkiej dezynfekcji wody basenowej. Ok 56 % chloru.

Chemochlor T tabletki 20g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (20g). Zawiera ok.90% aktywnego chloru.


Chemochlor T tabletki 200g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (200g). Zawiera ok. 90% aktywnego chloru.


Chemochlor multitabletki 20g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (20g). Zawiera ok. 90% aktywnego chloru, koagulant, stabilizator pH, środek glonobójczy.


Chemochlor multitabletki 200g

Stały preparat chlorowy w formie tabletek (200g). Zawiera ok. 90% aktywnego chloru, koagulant, stabilizator pH, środek glonobójczy.

Aquablanc O2

Aktywny granulat tlenowy do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach prywatnych. Stosować razem z Aquablanc A (efekt synergii.

Aquablanc A

Środek do dezynfekcji wody metodą tlenową zawierający polimery kationowe wspomagające działanie oksydacyjne tlenu i działający bakterio, glono i grzybobójczo. Całkowicie niepieniący. Płyn złożony i aktywator dla AQUABLANC O2 – granulatu tlenowego wspomaga odkażanie wody w basenie, działa bakteriobójczo i przeciw glonom.

Aktywny tlen tabletki 20g

Aktywny tlen w formie tabletek 20g do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach prywatnych. Stosować razem z Aquablanc A (efekt synergii).

Aktywny tlen tabletki 200 g

Aktywny tlen w formie tabletek 200g do bezchlorowej dezynfekcji wody w basenach prywatnych. Stosować razem z Aquablanc A (efekt synergii).

Alba

Wysokoskoncentrowany płynny lekko pieniący, szerokopasmowy preparat glono-, grzybo- i bakteriobójczy do małych basenów prywatnych i komunalnych z małą szybkością obiegu wody.

Alba Super

Płynny wysokowartościowy nie pieniący się szerokopasmowy preparat glono, grzybo i bakteriobójczy, zawierający polimery kationowe, stosowany zarówno na basenach komunalnych, prywatnych, ogrodowych, dziecięcych, fontannach lub oczkach wodnych nie zarybionych.

Flockfix płynny

Płynny środek koagulacyjny z szerokim spektrum wartości pH. Nadaje się zarówno do ręcznego jak i automatycznego dozowania, można rozcieńczać wodą.

Do Whirlpool stosować 1-2 łyżeczek na m3.

FLOCKFIX w płynie służy do usuwania zmętnień w wodzie i instalacjach uzdatniania wody w basenach kąpielowych.

Flockfix Kartusze

Środek koagulacyjny w postaci nabojów stosowany jako wkład do skimmerów w małych basenach prywatnych lub ogrodowych.

Calzelos

Bezfosforanowy środek na przezimowanie wody w basenach odkrytych, przeciwdziała nadmiernemu osadzaniu się zanieczyszczeń atmosferycznych i organicznych na ścianach basenu, zapobiega korozji, niszczeniu fug i ułatwia przygotowanie basenu do sezonu poprzez oszczędność na czasie i środkach chemicznych.

Chlor Stop

Preparat do eliminacji lub redukcji wolnego chloru.

Randklar

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych, służący do usuwania osadów tłuszczowych, oleju, rdzy nalotowej i kosmetycznych na linii wody i w rynnie przelewowej.

STARTER SET

STARTER SET 2