W tym dziale znajdziecie Państwo elementy do instalacji basenowych oraz światło dedykowane do zastosowania w tego typu obiektach. Nasz asortyment obejmuje takie elementy jak reflektory, dysze, blendy, kratki, skimmery, przyłącza czy odpływy. Oferujemy również profesjonalne drabinki ułatwiające wchodzenie do wody oraz wychodzenie z niecki basenu. Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznego, wodoodpornego oświetlenia basenowego wraz z akcesoriami: sterownikami i pilotami zdalnego sterowania.

 

Elementy instalacji basenowych w naszej ofercie

Posiadamy w sprzedaży elementy do instalacji basenowych wykonane ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Są to między innymi blendy, kratki, dysze, przyłącza i puszki przyłączeniowe. Oferujemy także skimmery oraz zasysacze powierzchniowe. Przydatnymi akcesoriami w każdym basenie są też drabinki o odpowiednim kształcie i długości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno drabinki, jak i elementy montażowe do nich.

 

Jakie oświetlenie basenowe posiadamy w sprzedaży?

Oświetlenie basenowe pełni jednocześnie funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną, umożliwiając korzystanie z obiektu przez całą dobę. Podwodne reflektory pozwalają równomiernie oświetlić całą nieckę. Wyjątkowe efekty estetyczne można osiągnąć stosując ściemniacz z funkcją zmiany kolorów. Do sterowania oświetleniem służą dostępne w naszej ofercie piloty oraz sterowniki.