Posiadamy szeroki wybór akcesoriów basenowych i części zamiennych. Oferujemy między innymi termometry, szczotki i dozowniki, stanowiące niezbędne wyposażenie każdego posiadacza basenu. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także natryski ogrodowe. Oprócz tego zajmujemy się również sprzedażą wysokiej jakości części zamiennych do oferowanych przez nas urządzeń.

 

Akcesoria basenowe i natryski ogrodowe

Wśród niezbędnych w każdym basenie akcesoriów wymienić należy termometr, dzięki któremu można dokładnie sprawdzić temperaturę wody przed kąpielą. W przypadku obiektów odkrytych warto wyposażyć się również w siatkę do wyławiania liści, siatkę do oczyszczania dna lub profesjonalny odkurzacz basenowy. Przydatny będzie też zestaw szczotek do czyszczenia basenu. W naszej ofercie dostępne są także przyjazne środowisku solarne natryski ogrodowe.

 

Jakie części zamienne posiadamy w ofercie?

Oferujemy różnorodne części zamienne, przeznaczone do wszystkich urządzeń, jakie sprzedajemy. Są to między innymi części przeznaczone do urządzeń do filtracji wody. Posiadamy także elementy pomp dozujących. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo także części zamienne do urządzeń techniki kontrolno-pomiarowej.