RANDKLAR

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych, służący do usuwania osadów tłuszczowych, oleju, rdzy nalotowej i kosmetycznych na linii wody i w rynnie przelewowej.


Randklar s żel

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych w postaci żelu, służący do usuwania osadów wapiennych i nieorganicznych na linii wody i w rynnie przelewowej.


Randklar a żel

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych w postaci żelu, służący do usuwania osadów wapiennych i nieorganicznych na linii wody i w rynnie przelewowej.


Keraclin f

Kwaśny środek do gruntownego czyszczenia niecki basenowej i obrzeża, zawierający do  kwasu fosforowego nie powodujący korozji  elementów metalowych. Do stosowania na basenach krytych.


Flisan

Bardzo silny alkaliczny środek czyszczący zawierający wysokiej jakości detergenty rozpuszczające tłuszcze i osady z mydła, szamponów, sadzy lotnej, kosmetyków i innych substancji organicznych.


Compactal

Bardzo silny kwaśny środek zawierający kwasy mineralne (solny i fosforowy) do mycia  niecek i obrzeży na basenach odkrytych. Usuwa wszelkie osady atmosferyczne i wapienne. Szczególnie polecany do gruntownego czyszczenia basenów odkrytych po przerwie zimowej.


Reinfix rapid

Silny kwaśny środek zawierający kwasy  mineralne (solny i fosforowy) do basenów  odkrytych, przy dużych zanieczyszczeniach  do basenów krytych.


Banisol g

Kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i atmosferycznych na basenach odkrytych.


Banisol s

Kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i chemicznych na obrzeżach niecki i jej okolicach na basenach krytych a także do wszystkich pomieszczeń sanitarnych,


Banisol a

Alkaliczny środek czyszczący do usuwania tłuszczy, sadzy lotnej, osadów kosmetycznych i resztek mydła na basenach odkrytych, krytych i w pomieszczeniach natryskowych.


Multisan

Skoncentrowany środek myjąco-dezynfekujący do gruntownego czyszczenia glazury, kafelek, pisuarów, muszli klozetowych, armatury łazienkowej. Nie zawiera aldehydów i podobnych substancji zabronionych w UE.


Sanitsan

Skoncentrowany środek do regularnego mycia i dezynfekcji sanitariatów, obrzeży niecek basenowych i innych pomieszczeń wymagających dezynfekcji. Nie zawiera aldehydów


Spezialreiniger va für edelsthal

Specjalny środek do czyszczenia elementów ze stali szlachetnej i chromowo-niklowej, antykorozyjny.


Saniblanc

Koncentrat do czyszczenia silnie zabrudzonych sanitariatów, usuwa osad wapienny, moczowy oraz rdzę. Nie niszczy glazury i armatury łazienkowej.


Saunareiniger

Bakteriobójczy środek do codziennego mycia i dezynfekcji saun. Usuwa bakterie, pot i osady kosmetyczne z por i szczelin w drewnie.


Dampfbadreiniger

Pachnący, alkaliczny środek usuwający zanieczyszczenia organiczne w łaźniach parowych (tureckich).


Calzestab eisen-ex

Zapobiega powstawaniu osadów wapiennych, metalowych (miedź, srebro), rdzawych. Nadaje się przede wszystkim do wody twardej i źródlanej.


Metal magic

Usuwa żelazo, miedź, srebro i inne metale z wody basenowej i ze ścian basenów bez potrzeby jego opróżniania. Nie niszczy folii PVC, glazury, farb chlorokauczukowych i stali szlachetnej.


Chemosan

Wysokoaktywny środek dezynfekujący do solariów, saun, łaźni parowych, przebieralni, o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym. W stężeniu użytkowym nie niszczy szkła akrylowego, powierzchni lakierowanych, nie powoduje korozji.