Właściwy dobór oświetlenia sprawia, że możemy korzystać z basenu po zmroku w bezpieczny sposób, jak również znacząco wpływa na walory estetyczne. W naszej ofercie znajduje się oświetlenie o różnym natężeniu światła, różnej temperaturze barwowej, dostępne są oprawy w różnych kolorach z tworzywa, jak również ze stali nierdzewnej. Oferujemy szeroki wybór, aby każdy klient mógł bez ograniczeń wybrać dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

W tym dziale znajdziecie Państwo oświetlenie oraz elementy do instalacji w niecce basenowej przeznaczone zarówno do basenów publicznych, jak i prywatnych. Nasz asortyment obejmuje takie produkty jak: reflektory, modulatory lamp LED RGB, dysze, blendy, kratki, skimmery, zasysy, przyłącza czy odpływy. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw i stali nierdzewnej. Wyróżniają się wysoką precyzją wykonania, ergonomią oraz trwałością w trakcie użytkowania.

 

Elementy instalacji basenowych w naszej ofercie

Posiadamy w sprzedaży elementy do instalacji basenowych wykonane ze stali nierdzewnej oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych. Są to między innymi blendy, kratki, dysze, przyłącza i puszki przyłączeniowe. Oferujemy także skimmery oraz zasysacze powierzchniowe. Przydatnymi akcesoriami w każdym basenie są też drabinki o odpowiednim kształcie i długości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno drabinki, jak i elementy montażowe do nich.

 

Jakie oświetlenie basenowe posiadamy w sprzedaży?

Oświetlenie basenowe pełni jednocześnie funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną, umożliwiając korzystanie z obiektu przez całą dobę. Podwodne reflektory pozwalają równomiernie oświetlić całą nieckę. Wyjątkowe efekty estetyczne można osiągnąć stosując ściemniacz z funkcją zmiany kolorów. Do sterowania oświetleniem służą dostępne w naszej ofercie piloty oraz sterowniki.