Krystalicznie czysta woda w basenie wymaga wielu zabiegów, w tym między innymi filtracji. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie dobranie urządzeń filiacyjnych, filtrów, sterowników filtracji, pomp filtracyjnych oraz innych akcesoriów. Dzięki nim będziecie mogli Państwo cieszyć się czystą, higieniczną wodą w basenie. Skuteczna praca urządzeń do filtracji nie tylko zapewni komfort i bezpieczeństwo kąpieli, ale także przełoży się na zmniejszenie zużycia środków do pielęgnacji wody, takich jak między innymi preparaty Alba zapobiegające wzrostowi glonów czy substancje dezynfekujące.

 

Urządzenia filtracyjne do basenów

Urządzenia filtracyjne są niezbędnym elementem wyposażenia każdego basenu. Ich zadaniem jest mechaniczne oczyszczanie wody z większych zanieczyszczeń. Wraz z pompą filtracyjną zapewniają właściwą cyrkulację wody w obiekcie. Skuteczne oczyszczanie wymaga dobrania urządzeń odpowiednich do potrzeb. Na wynik filtracji mają wpływ takie czynniki jak wielkość filtra, złoże filtracyjne, prędkość filtracji oraz sposób wewnętrznego przepływu wody.

Posiadamy w sprzedaży uzupełniające wyposażenie filtracyjne: zbiorniki wyrównawczo-przelewowe, zbiorniki dodatkowe, automatyczne zawory wielodrogowe, automaty płukania wstecznego oraz przepustnice międzykołnierzowe. Oferujemy sterowniki filtracji, służące do koordynacji procesu oczyszczania basenu. Dzięki nim stan wody będzie pod stałym nadzorem, a basen będzie gotowy do kąpieli o każdej porze. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem urządzeń do filtracji wody basenowej. 

 

W tej części katalogu znajdą Państwo: