W dziale urządzeń grzewczych do basenu znajdziecie Państwo pompy ciepła, urządzenia solarne oraz różnego typu wymienniki ciepła. Umożliwiają one doprowadzenie wody do odpowiedniej temperatury, zapewniającej komfort podczas kąpieli lub pływania. W basenach krytych osiągnięcie wymaganej temperatury wody jest dużo łatwiejsze niż w przypadku basenów znajdujących się na świeżym powietrzu, ponieważ temperatura i wilgotność powietrza nie są tak zmienne jak na zewnątrz. Dobrze dobrany system grzewczy umożliwi Wam jednak korzystanie z basenu zewnętrznego więcej dni w roku, niż pozwoliłaby na to pogoda.

 

Jakie urządzenia grzewcze do basenu znajdziecie w naszej ofercie?

W skład naszego asortymentu urządzeń grzewczych wchodzą między innymi pompy ciepła. Wykorzystują one energię słoneczną. Pompy ciepła są przyjazne dla środowiska i pozwalają na oszczędność energii sięgającą nawet 80% w porównaniu ze standardowym ogrzewaniem elektrycznym. Nasze urządzenia posiadają dodatkowo funkcję chłodzenia, która może okazać się przydatna latem.

Oferujemy również różnego rodzaju wymienniki ciepła wody basenowej, podłączane do systemów centralnego ogrzewania, niskotemperaturowych systemów ogrzewania lub do instalacji solarnych i geotermicznych. Posiadamy w sprzedaży także urządzenia solarne do nagrzewania wody w basenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym katalogiem urządzeń grzewczych do basenu.

 

Zobacz nasze: