chemoform prod zbiorcze lacoform - Lacoform – zapachy do sauny i łaźni parowej

chemoform lacoform logo - Lacoform – zapachy do sauny i łaźni parowejjakosc roku 2016 - Lacoform – zapachy do sauny i łaźni parowej

Nasza firma jest producentem zapachów do sauny i łaźni parowej z linii Lacoform. Dzięki nim każda wizyta w tego typu obiekcie stanie się niezapomnianym przeżyciem. Bogaty świat zapachów Lacoform może nie tylko umilić pobyt w saunie czy łaźni parowej, ale też wykazać prozdrowotne oddziaływanie na organizm. Oferowane przez nas zapachy mają bowiem wiele dobroczynnych właściwości. Mogą działać odprężająco, pobudzająco, rozgrzewająco lub też wzmacniająco.

 

Jakie zapachy do sauny i łaźni parowej oferujemy?

Oferujemy Państwu szeroką gamę ponad 60 różnych aromatów. Należą one do kilku grup zapachowych: owoce czerwone, owoce żółto-pomarańczowe, owoce zielone, aromaty miętowe, kwiatowe, leśne oraz korzenne. Zapachy Lacoform powstają z naturalnych olejków eterycznych pochodzenia roślinnego. Charakteryzują się bardzo dobrą jakością i wysoką intensywnością zapachową. Wykazują różnorodne działanie prozdrowotne. Aromat trawy cytrynowej odświeża i odpręża. Chiński eukaliptus działa wykrztuśnie i dezynfekująco. Zapach kwiatu lipy uspokaja, zaś anyżówka pobudza.

Połączenie temperatury, odpowiedniej wilgotności i dobroczynnych właściwości olejków eterycznych, sprawia że pobyt w saunie to nie tylko ekscytujące i przyjemne doznanie, ale także chwila dla zdrowia. Zapraszamy Państwa do odkrycia magicznego, zmysłowego i ciepłego Świata Zapachów Lacoform, który uprzyjemni Wam czas spędzany w saunie bądź łaźni parowej.