Oferujemy różnego rodzaju wykładziny niecki basenowej. Znajdziecie Państwo wśród nich folię basenową wzmocnioną siatką z włókna szklanego, folię basenową antypoślizgową, a także folię basenową Elbe Elite. Wszystkie wykładziny dostępne są w różnych wzorach, kolorach i wymiarach. Nasze wykładziny basenowe charakteryzują się wysoką odpornością na warunki atmosferyczne. Są także odporne na działanie środków chemicznych i bardzo wytrzymałe, niepodatne na uszkodzenia mechaniczne. Wykładziny stanowią bardzo przydatny element wykończenia niecek basenów. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

 

Jaką wykładzinę do basenu wybrać?

Wybierając folię do niecki basenowej należy przyjrzeć się parametrom technicznym poszczególnych produktów. Wykładziny wzmocnione siatką z włókna szklanego przeznaczone są do basenów publicznych, hotelowych oraz do ekskluzywnych obiektów prywatnych. Sprawdzają się zarówno w basenach odkrytych, jak i zadaszonych. Są odporne na mróz i inne czynniki atmosferyczne. Świetnie nadają się do renowacji starych niecek, niezależnie od tego czy były one wykończone za pomocą kafelków, betonu czy innych materiałów.

Folia antypoślizgowa do basenu to doskonałe rozwiązanie w przypadku obiektów posiadających schodki i stopnie. Sprawdzi się w brodzikach i nieckach przechodnich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także wyjątkowo trwałą i odporną na zanieczyszczenia folię Elbe Elite. Dostępna jest ona w kilku kolorach.