Woda w basenie ulega ciągłym przemianom, ponieważ każdy użytkownik wchodzący do niej wnosi na sobie drobinki substancji organicznych oraz drobnoustroje. Dlatego też woda basenowa powinna być regularnie sprawdzana. Oferujemy profesjonalne urządzania kontrolno-pomiarowe do basenu i SPA, testujące parametry higieniczne wody i zapewniające optymalną jej jakość.   Urządzenia te ułatwiają zarządzanie obiektami takimi jak baseny czy SPA.

 

Jakie urządzenia kontrolno-pomiarowe znajdują się w naszej ofercie?

Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo urządzenia cyfrowe do pomiarów parametrów wody basenowej, takie jak fotometry i pehametry, a także przyrządy do testów ręcznych i niezbędne odczynniki. Posiadamy w sprzedaży precyzyjnie działające systemy dozowania, pozwalające na odpowiednie zaopatrzenie wody w środki uzdatniające, takie jak chlor do basenu, preparaty tlenowe i inne. Dzięki nowatorskim systemom elektrolizy możliwe jest natomiast wytwarzanie wysokiej jakości środka dezynfekującego na miejscu. W naszym asortymencie mamy również urządzenia ozonujące i dezynfekujące wodę za pomocą promieniowania UV.

Nasza firma oferuje również zaawansowane systemy, łączące kilka funkcji i pozwalające na automatyzację wszystkich procesów. Posiadamy w sprzedaży nowoczesną technikę pomiarowo-regulująco-dozującą. Urządzenia te kontrolują parametry higieniczne wody i automatycznie dozują niezbędne środki do jej uzdatniania i pielęgnacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również systemy Dinotec, pozwalające na kompleksowe zarządzanie basenami i SPA, uwzględniające nie tylko zabiegi pielęgnacyjne wody, ale także sterowanie klimatyzacją czy oświetleniem. 

 

W dziale znajdą Państwo: